welcome

STRONA GŁÓWNA

SonicFill 13.07.2015

SonicFill – Wypełniaj szybciej z energią dźwiękową. Kerr Corporation, wiodący producent materiałów dentystycznych oraz KaVo Dental GmbH, lider w dziedzinie sprzętu dentystycznego, łącząc swoje główne kompetencje, stworzyły wyjątkowy system do wypełnień ubytków w zębach bocznych, który oszczędza czas lekarza. System SonicFill umożliwia lekarzom jednoetapowe wypełnienie ubytków w zębach bocznych w prosty sposób, który łączy zalety płynnych i uniwersalnych materiałów złożonych. Lekarze stosuj... Czytaj dalej »

CaviWipes 13.07.2015

CaviWipes to chustki do chustki do czyszczenia i dezynfekcji twardych, nieporowatych powierzchni w gabinetach stomatologicznych, medycznych i weterynaryjnych. Można je stosować do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni mebli, urządzeń, powłok sprzętu medycznego, przenośnych instrumentów, narzędzi i końcówek stomatologicznych.Warstwowa struktura chustek sprawia, że są one optymalnie nasączone płynem, co gwarantuje skuteczne nawilżenie oczyszczanej/dezynfekowanej powierzchni przez zalecany cz... Czytaj dalej »

Lampa Demi Ultra 13.07.2015

Lampa Demi Ultra – jest pierwszą, i jedyną na rynku, lampą polimeryzacyjną wykorzystującą nowoczesną technologię ultrakondensatorów. Ultrakondensatory są wielkością i kształtem zbliżone do tradycyjnych akumulatorów, ale zasada ich działania jest zupełnie inna – ponowne ładowanie jest kwestią sekund, a pojemność energetyczna pozostaje niezmieniona przez wiele lat. Całkowity czas ładowania Demi Ultra wynosi zaledwie 40 sekund, a ilość zgromadzonej w tak krótkim czasie energii umożliwia wykona... Czytaj dalej »

Partnerzy